postpass Bölgesel İncelme Kavitasyon – Erzurum Güzellik Merkezi
Bölgesel İncelme Kavitasyon

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama; Vücudun belli bölgelerinde bulunan fazla yağları yakmak için kullanılan uygulamadır. Fazla kilosu bulunan kişiler hemen zayıflamak ister.

Bu doğrultuda teknolojik cihazlar kullanarak vücutta bulunan fazla yağ tabakalarından kurtulmak mümkündür. Bölgesel zayıflama daha çok basen, göbek, kol ve bacaklarda hedeflenir.

Bölgesel Zayıflama Nasıl Olur?

Fazla kilosu olmayan kişiler vücudun belli bölgelerinde biriken fazla yağlardan kurtulmak amacıyla bölgesel zayıflama yöntemlerini tercih ediyor.

Bölgesel zayıflamada dikkat edilen beslenme alışkanlıklarının dışında yeni geliştirilmiş teknolojik cihazlardan ve ürünlerden de yararlanmak mümkündür. Bu doğrultuda kliniğimizde kullandığımız birbirinden özel ileri düzey seviye sahip cihazlarla zayıflama konusunda etkili sonuçlara imza atıyoruz.

Bölgesel Zayıflama Aletleri

Bu aletleri kullanmak için birçok kişi spor merkezine giderken birçok kişide kullanılan aletlerden evlerine almayı hedefliyor. Karın, basen, kalça, kol ve bacaklarda biriken fazla yağlar kullanılan zayıflama aletleri ile yakılır. Haftada en az 3-4 defa kullanılması ve aletler ile iyi bir netice elde edilebilir. Bu aletler içerisinde zayıflama kemeri, koşu bandı, power plate gibi ürünler yer alır.

 

Uygulamalarımız

Copyright © 2022Tüm İçerik MQ Güzellik Merkezine Aittir. Tasarım GoArge tarafından yapılmıştır.