postpass Erkek Protez Saç – Erzurum Güzellik Merkezi
Farklı Görünmek Elinizde

Erkek Protez Saç Uygulaması

Protez saç: ilk olarak 90’lı yılların son dönemlerinde abd’de ortaya çıkan bir akımdır. en önemli özelliği ‘kelliğe % 100 kesin çözüm’ sunmasıdır. çünkü gerçek insan saçından oluşan bu protez kel olan bölgedeki mevcut ve az miktardaki saçların kesilmesi sonucunda medikal yapıştırıcılar ile yapıştırmak suretiyle uygulandığından; kişi protez saç merkezine kel gelip saçlı şekilde çıkar.

Önceleri temas yüzeyi, yani alt yapısı yeterince hava almayan bir teknoloji ile pazara çıkmıştır lakin sonrasında alt yapı sistemleri çok değişmiş ve son teknoloji olarak nihai halini almıştır.

Neohair protez saç sistemi denilen bu teknolojide nano-teknolojik protez alt yapısı hava ve su geçirebilmektedir. Böylelikle protez altında kalan saç derisi hava almakta, herhangi bir sağlık sorununa mahal vermemektedir.

Ülkemizde birçok ünlü (kemal doğulu, murat boz, tarkan, mustafa ceceli, oğuzhan koç, bülent serttaş, stelyo pipis vs.) bu son teknoloji protez saç sistemini kullanmaktadır. gerçek insan saçından kişiye özel olarak üretilmesi ve uzman uygulayıcılar ile kişinin kafa yapısına göre uygulanması sonucunda kişinin gerçek saçından ayırt edilemez. bu niteliğiyle de saç ekiminin pabucunu çoktan dama atmıştır.

Ülkemizde saç ekimi kadar bilinmemesi sebebiyle henüz yeni yeni kullanım alanına sahip olmaktadır. ancak kullanan kişilerin hayatlarında ciddi değişikliklere vesile olması nedeniyle hayran kitlesi gitgide artmaktadır. ayda 1 kez bakımı vardır. bu da kişinin berbere gitmek yerine protez saç merkezine gitmesi şeklinde uygulanabilir. el maharetlerine güvenen kişiler aylık bakimlarını kendileri de yapabilirler.

Uygulama Örnekleri

Mutlu Müşteriler

İhsan Çarıkcı Bilgisayar Mühendisi

Hayatımda yaşadığım bit olumsuz dönemde protez saç ile tanıştım. Protez saç hayatımı değiştirdi desem yalan olmaz. Aynaya Bakmaya nefret ererken yaşama sevincim arttı. Severek kullanınca başka bir mutluluk veriyor insana.

Mutlu Müşteri

Öncelikle protez saç benim hayatımı kurtardı resmen. Kanser sebepli doku eklenmesi nedeniyle oluşan, kafamdaki kocaman ameliyat izi yüzünden saç uzatmak ya da şapka bere takmak yerine, o bölgeye uygulanan protez ile istediğim modeli kullanabiliyorum. Gerçekten büyük rahatlık oldu benim için. Kellik sorunu yüzünden kullanan insanlar da tanıyorum, sizi bambaşka birine dönüştürüyor; hem de çok kısa sürede.

    Copyright © 2022Tüm İçerik MQ Güzellik Merkezine Aittir. Tasarım GoArge tarafından yapılmıştır.